De 3 Musketiers Mengsel

De 3 Musketiers Mengsel

De 3 Musketiers Mengsel geeft de buitenruimte in het vroege voorjaar een verzorgd en kleurrijk accent. Het mengsel bloeit van januari tot en met maart en zorgt daarmee al vroeg in het seizoen voor een aantrekkelijk beeld. 

  • Geschikt voor intensief beheer 
  • Compacte bloei  
  • Vroege bloeiperiode  

Standplaats en bodem

De 3 Musketiers Mengsel sluit een standplaats met intensief beheer goed aan bij het mengsel. De juiste standplaats en een zorgvuldig beheer zorgen voor een optimale bloei, waardoor het mengsel zijn natuurlijke schoonheid optimaal kan tonen. 

Toepassing

De 3 Musketiers Mengsel leent zich voor verschillende stedelijke en openbare omgevingen, waaronder woonwijken, industrieterreinen en begraafplaatsen. Door de middelhoge bloei ontstaat een overzichtelijk bloeibeeld dat goed binnen deze locaties past. De vroege bloei van januari tot en met maart zorgt voor een kleurrijk accent aan het begin van het jaar.   


Terug naar overzicht